Melbet Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır? 5 Dakikada Hesap Açma

Melbet Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır? 5 Dakikada Hesap Açma

Melbet Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır? 5 Dakikada Hesap Açma  kayıt işlemleri yalnızca uzaktan erişim, yani çevrimiçi metot ile yapılır. İşlemler çok hadise, daha önce internette bir bahis sitesine hesap açtıysanız zaten yapılması gerekli belirleme edilenleri biliyorsunuz  demektir, ama hiç hesap açmadıysanız ya da işinizi sağlama alabilmek istiyorsanız senin için her şeyi en baştan anlatacağız. Madde madde anlatalım siz de bizi takip edin, güzel bir sitede hesaplarınız olsun ilerikite emin olun çok para kazanınca iyi ki bu site hesap açmışım dersiniz.

Önce siteye girin ana sayfadaki sarı renkli kayıt ol düğmesine tıklayın.

Tıklamadan önce hatırlatalım 18 yaşını geçmediyseniz hesaplarınız aktif olmaz. 18 yaşını geçtiyseniz işlem yapılabilirsiniz.

Butona tıklayınca küçük bir sekme açılır, buraya kullanıcı adı ve şifre makale daha doğrusu kullanıcı adı oluşturursunuz. Şifre belirlersiniz kullanıcı adınız kendi adınız olmak mecburiyetinde değil. Melbet Hatta adınızın olması itimatla değil, şifreniz en az 8 karakter olmalı daha uzun yapın bizim tavsiyemiz içerisine harf koyun, simge koyun, değişik karakterler koyun akılda kalmayan karışık bir şifre yapın.

En aşağıdaki ileri, sekmesine tıklayın. İki pencere açılır, burada senin verilerinizi istenir. TC. Kimlik numarası, ad soyad size ait olmalı. Bu veriler farklı bulunduğunda ödemenizi alamazsınız zira para yatırırken çekerken özellikle ödeme işleminde adınız kayıt ismi ile aynı olmalı karttaki isim diğer üyelik ismi diğer olursa kazandığınız parayı çekmeniz çok zor olur. Sıkıntı yaşamayın zaten site adınızı korur kimseyle paylaşmaz.

Daha sonra etkileşim verileri girin, telefon girmek mecburiyetinde değilsiniz ama e-posta adresiniz kesinlikle senin olmalı, farklı bilgi girerseniz aksilik yaşanır.

MELBET İLK ÜYELİK BONUSU 5500₺ VERİYOR!MELBET BONUS AL!
İçerik Hakkında Yapılan Yorumlar

Henüz Yorum Yapılmadı.